Links

Airports

Luchthavens : http://www.worldairportguide.com/

Zaventem : www.brusselsairport.be

Oostende : http://www.ost.aero/

Deurne : http://www.antwerp-airport.be/

Luik : http://www.liegeairport.com/

Charleroi : http://www.charleroi-airport.com

Amsterdam Schiphol : http://www.schiphol.nl/

London Heathrow : http://www.heathrowairport.com/

Parijs Charles De Gaull : http://www.aeroportsdeparis.fr

Brussels Airlines : http://www.brusselsairlines.be

Luchtvaartmaatschappijen : http://www.kls2.com/airlines/

Carhotel : http://www.carhotel.be/

Cruisemaatschappijen

Carnival : www.carnival.com

Celebrity : www.celebritycruises.com

Costa : http://www.costacroisieres.be

Crystal : www.crystalcruises.com

Cunard : www.cunard.com

Disney Cruiseline : http://disneycruise.disney.go.com

Fred Olsen : http://www.fredolsencruises.com

Hapag – Lloyd : http://www.hl-cruises.com

Holland America : www.hollandamerica.com

MSC Cruises : http://www.msccruises.be

Norwegian Cruiseline : http://www.ncl.com

Orient Lines : http://www.orientlines.com/

Princess Cruises : http://www.princess.com/

Radisson Seven Seas : http://www.rssc.com/

Royal Caribbean : www.royalcaribbean.com

Yachts of Seabourn : www.seabourn.com

Sea Cloud : www.seacloud.com

Seadream : http://www.seadreamyachtclub.com/

Silversea : www.silversea.com

Star Clippers : www.starclippers.com

Windstar Cruises : www.windstarcruises.com

Geld

Wisselkoersen : http://www.netonline.be

Geld omwisselkoersen : http://www.tijd.be

Gezondheid

Gezondheispas : http://www.gezondheidspas.be/

Gezond op reis : http://www.travelmarker.nl

Tropenzorg : http://www.tropenzorg.nl/

Tropische geneeskunde : http://www.itg.be

Vacciweb : www.vacciweb.be

Vereiste inentingen : http://www.diplomatie.be

Gidsen

Rough guides : http://www.roughguides.com/

Lonely Planet : http://www.lonelyplanet.com/

Insight guides : www.insightguides.nl

Trotter : www.trotter.be

Capitool : www.capitoolgids.nl

Instanties

Ambassades : http://www.embassy-worldwide.com


Beroepsvereniging (VVR) : http://www.vvr.be/

Reisadvies : http://www.diplomatie.be

Toeristenbureaus : http://www.towd.com/

Visumverzorging : http://www.visum.be/

Verplichte reisdocumenten : http://www.diplomatie.be

UNESCO : http://www.unesco-vlaanderen.be

Douane & accijnzen : http://fiscus.fgov.be

Hotelketens

Riu : http://www.riu.com/

Magiclife : http://www.magiclife.com

Iberostar : www.iberostar.com

Grecotel : www.grecotel.com

Aldemar : www.aldemarhotels.com

Maris Hotels : www.maris.gr

Solmelia : www.solmelia.com

Ibis Hotels : www.ibishotel.com

Playa Senator : www.playasenator.com

Accor Hotels : www.accorhotels.com

Iberotel : www.iberotel.com

Mercure : www.mercure.com

Sofitel : www.sofitel.com

World of wonders : www.wowhotels.com

Red Sea Hotels : www.redseahotels.com

Hilton : www.hilton.com

Sheraton : www.Sheraton.com

Dorint : www.dorintresorts.nl

Rixos : www.rixos.com

Three Corners : www.threecorners.com

Seaside Hotels : www.seaside-hotels.de

Best Western : www.bestwestern.be

Four Seasons : www.fourseasons.com

Klimaat

Weer online : www.weeronline.nl

Weer op bestemming : www.weather.com

Praktisch

Geldautomaten

Cybercafé's

Metro's

Musea

Algemene voorwaarden

F.A.Q.

Inpaklijst

Webcams

Voltage & stekkers

Verkeersinfo

Wegeninfo

Autosnelweg Frankrijk

Autosnelweg Italië

Bison - Futé

Belgische Spoorwegen

Thalys

Eurostar

TGV

Schoolvakanties

Internationale telefooncodes

G.S.M.

Veelgestelde vragen

Geschillencommissie Reizen

Radio Vlaanderen : http://www.rvi.be/

Routeplanner

Mappy : http://pro.mappy.com/

Michelin : www.viamichelin.nl

Mapquest : www.mapquest.com

Tijd

Wereldklok : http://www.meteonet.nl

Timeticker : http://www.timeticker.com/

Toeristische diensten

Landenweb : www.landenweb.net

Take a trip : www.take-a-trip.eu

Wereldatlas : http://www.landkaart.net

Google Earth : http://maps.google.be

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer.
Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden. Cookies worden ook gebruikt voor het personaliseren van advertenties. Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen. Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.
Cookie-instelling bewerken